Zaznacz stronę

LEKCJE

LEKCJA z podręcznikiem

Lekcja z podręcznikiem jest tańsza z tego względu, że bazuje na instniejącym już materiale do nauki i przygotowanie do niej nie wymaga ode mnie takiego nakładu czasu jak w przypadku lekcji na marę. Koszt przygotowania jest zawsze wliczony w cenę. 

LEKCJE z przyjaciółmi

Zakupując LEKCJĘ z podręcznikiem masz możliwość zaprosić znajomych, co daje Ci możliwość obniżenia kosztów lekcji. To, co musisz zrobić przed zakupem lekcji, to umówić się z przyjaćiółmi na dogodny dla Was termin i wysłać tę informację do mnie wraz z emailami Twoich przyjaciół.  Możesz też zamówić lekcję w kalendarzu i przy zakupie lekcji w polu komentarz wpisać adresy emailowe Twoich przyjaciół.  Ja na podane emaile wyślę instrukcje opisujące krok po kroku w jaki sposób się połączymy. 

KURSY GRUPOWE ONLINE

Już wkrótce będziesz mógł zapisać się na kursy języka duńskiego online, w grupach. Przewiduję 72 lekcje na jeden poziom doprowadzający do poziomu modułu 2 DU 3/ DU2. Kursy bazują na jednym z podręczników do nauki języka duńskiego jako obcego dostępnych na duńskim rynku i uzupełniane są innymi. 

Program kursów obejmuje

 • słownictwo dotyczące życia codziennego w Danii.
 • ćwiczenia uzupełniające
 • interaktywne powtórki 
 • testy podsumowujące po zakończonych rozdziałach 
 • trening percepcji słuchowej i wymowy 

 Wstępna cena za lekcję w grupie online to 50 DKK. 

Dla uczestników kursu atrakcyjne rabaty na konsultacje indywidualne. 

 

 

 

 

TANIE NAUCZANIE 

Tanie nauczanie to koncept, który stworzyłam w myśl dewizy: Nauka dostępna dla każdego, bez względu na stan portfela. 

Już wkrótce więcej szczegółów na temat grup. 

W programnie TANIEGO NAUCZANIA w planach:

 • TN dla POCZĄTKUJĄCYCH
 • TN dla osób podchodzących do egazminu państwowego PD2 i PD3 
 • TN SŁOWNICTWO ( dla osób znających duński na poziomie min. PD2 pragnących poszerzać słownictwo) 
 • TN GRAMATYKA FUNKCJONALNA
 • TN WYMOWA
 • Grupa uczsiedunskiego.pl – GRUPA DARMOWA, w której możesz zadawać pytania odnośnie wszytskiego co dotyczy nauki, materiałów, i inspirować innych.  

 

 

TANIE NAUCZANIE

LEKCJE NA ŻYWO 1:1 

Lekcje na żywo mogą odbywać się u mnie i u Ciebie. Lekcja u Ciebie jest droższa o koszty i czas dojazdu.  

Jeśli wolałbyś lekcje w domowym zaciszu u siebie, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego w sprawie oferty. 

Koszt lekcji na żywo u mnie jest taki sam jak lekcji online. 

Lekcje 1:1 to opcja zarówno dla LEKCJI NA MIARĘ *** , LEKCJI Z PODRĘCZNIKIEM, jak i  KONSULTACJI

LEKCJE ONLINE

Ta forma lekcji, jest dla Ciebie jeśli masz do mnie daleko. Pozwala Ci oszczędzić czas i pieniądze. 

Cena za lekcję online jest taka sama, jak za lekcję w trybie stacjonarnym, czyli u mnie.  

JAK WYGLĄDAJĄ LEKCJE ONLINE? 

Lekcja online wymaga od Ciebie posiadania komputera lub urządzenia mobilnego z dostępem do internetu.  Powiedzmy sobie szczerze: ekran telefonu nie jest zbyt duży, więc jeśli przygotuję dla Ciebie lekcję z wykorzystaniem tablic, możesz mieć problem z ich odczytaniem. Jeśli jednak chcesz, aby cała Twoja lekcja odbyła się w formie konwersacji w języku duńskim, telefon jak najbardziej zda egzamin. 

Po zamówieniu lekcji online otrzymasz na maila link, dzięki któremu będziemy mogli się połączyć w zarezerwowanym przez Ciebie terminie. 

Jeśli zamówisz 1 lekcję, potrwa ona  50 minut,  w 2 częściach- pierwsze 35 minut poświęcone zostanie na przerobienie materiału, po czym zrobimy sobie 10 minutową przerwę i połączymy się ponownie na kolejne 15 minut.  Przerwa jest dla Ciebie, po to abyś mógł ze spokojem przejrzeć materiał z lekcji lub zrobić sobie kawę. 😉 

 Zamawiając 2 lekcje pod rząd otrzymasz rabat na obie lekcje. 

Zajęcia online dają nam możliwość nagrania lekcji. Jeśli wyrazisz takie życzenie, lekcja zostanie nagrana i dodana do Twojego kursu na moim portalu edukacyjnym.  To tam znajdziesz swoją lekcje i inne materiały, które otrzymasz jako bonus. 

 

 00

 

LEKCJE NA MIARĘ***

LEKCJA NA MIARĘ***  to lekcja dostosowana do Twoich osobistych predyspozycji i potrzeb. Lekcje na miare są dostepne zarówno na żywo, jak i online. 

JAK TO SIĘ ODBYWA

Jeśli wiesz czego chciałbyś się nauczyć podczas lekcji, możesz zlecić mi przygotowanie materiałów i tym samym dostosować tematykę lekcji do swoich potrzeb.  

Jeśli zamawiasz lekcję po raz pierwszy, wykonaj uprzednio test inteligencji wielorakich.  Spokojnie, nie próbuję sprawdzić czy kwalifikujesz się do MENSA ; -)  To zupełnie inny test. Każdy z nas ma inne predyspozycje i inny styl uczenia się. Test ten pomoże odkryć Tobie to, jaki jest Twoj indywidualny styl uczenia się, jeśli jeszcze nie wiesz w jaki sposób uczysz sie najefektywniej. A ja znając Twoj profil będę mogła przygotować lekcję tak, aby sposób prezentacji materiału dopasowany był do Twojego indywidualnego stylu nauki. 

Przy zamawianiu lekcji, masz również możliwość zamówienia KURSU NA MIARĘ*** 

O formie lekcji i tematyce decydujesz sam.  

Zamawiając lekcję wybierasz dogodny dla Ciebie termin, a w  polu do tego przeznaczonym wybierasz formę ( na żywo czy online) i tematykę lekcji. Możesz też wypełnić ankietę z pytaniami przed lekcją. Ankieta dotrze do mnie automatycznie. Możesz napisać emaila lub po prostu zadzwonić, a ja pomogę Ci w całej reszcie. 

 Rezerwując termin lekcji w moim kalendarzu, rezerwujesz nie tylko realny czas, w którym odbędzie się Twoja lekcja, ale też czas, który przeznaczam na przygotowanie dla Ciebie materiałów.  Twoje potrzeby są dla mnie bardzo ważne, dlatego LEKCJĘ NA MIARĘ, zamawiasz z wyprzedzeniem. Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem, że zaczynam pracować nad Twoją lekcją, nie masz możliwości rządania zwrotu opłaty ani możliwości zmiany terminu. Ale nie martw się Twoje pieniądze nie pojdą na marne. Jeśli z jakiegoś powodu, nie możesz wziąć udziału w lekcji, Twoja lekcja będzie dla Ciebie dostępna na portalu edukacyjnym i będziesz mógł ją odtworzyć w dogodnym dla Ciebie czasie.  

 Po dokonaniu płatności otrzymasz na email numer Twojego karnetu ( Voucher , który każdorazowo należy wpisać podczas zamawiania terminu lekcji.